3H Filo Kiralama

Aylık Araç Kiralama Fiyatları

Aylık Araç Kiralama Fiyatları

Aylık Araç Kiralama Fiyatları

Aylık olarak bir aracın kiralama maliyeti kısa dönem ya da günübirlik araç kiralamaya nazaran çok daha büyük fiyat avantajı sunmaktadır. Özellikle aylık sözleşme tutarını güne vurduğunuzda bu fiyat avantajının bazı araç modellerinde %50 ‘lere kadarçıktığını sizlerde hesaplayabilirsiniz. 3H Filo Kiralama olarak aylık araç kiralama fiyatlarımızı belirlerken kiralamak istediğiniz araç modeline, kiralama sürenize, yapmayı planladığını km ve ödeme yönteminizi dikkate alır piyasada bulunan diğer kiralık araç fiyatlarından farklı olarak en uygun kiralama şartlarını sizlere sunmaya çalışırız. Araçlara yönelik kiralama teklifi hazırlarken kurumsal ve bireysel müşterilerin mali verilerini incelemeye yönelik talepte bulunmaktayız. Sizde aylık araç kiralama fiyatları konusunda detaylı bilgi edinmek ve araç kiralamak istiyorsanız eğerbizlere 0212 909 88 72 telefondan ya da dilerseniz iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. 3H Filo Kiralama’da aylık kiralama hizmeti aldığınızda, kiraladığınız araçların vergi, giderleri kiralama süresince tarafımızdan karşılanır. Böylelikle kiraladığınız araç size yük olmaktan çıkar, kiraladığınız araçlar için ekstra maliyetler ile karşılaşmazsınız. Bu durum sizlere araç temini için ayıracağınız nakit ve maddi kaynakları farklı alanlarda değerlendirmenize olanak sağlar. Yine aylık araç kiralayarak araca ait kiralama faturanızı ve araca aldığınız yakıt, otopark gibi giderleri vergiden düşürülmesini sağlayabilirsiniz.

Aylık Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli

"Aylık ya da uzun süreli araç kiralamayı düşünenlerin aşağıda kihususları dikkate almalarını öneririz";
•İhtiyacınıza en uygun aracı seçin; Aylık ya da daha uzun dönem kiralama yapacağınız araçları ihtiyacınıza uygun marka ve modellerden seçmek kiraladığınız aracı keyifle sürmenize olanak sağlayacak ve ihtiyaçlarınızı giderilmesinde yardımcı olacaktır.

•Yakıt giderlerini hesaplayın; Kiraladığınız aracın yakıt tüketimini dikkate alarak, aracın size getireceği yakıt maliyetini hesaplamak aylık araç kiralamada önemli bir veridir.
•Sigorta ve kaskonuzu inceleyiniz; Kiraladığınız aracın sigorta ve kasko poliçelerinin neleri kapsadığını dikkatle incelemenizi, gerekiyorsa ek sigortaları alarak kendinizi ve aracınızı güvence altına almanızı öneririz.

•Sözleşmenizi dikkatli okuyun; Aylık araç kiralama sözleşmesinin bütün maddelerini dikkatle inceleyerek, kiralamak istediğini şartları içeriyor mu diye kontrol ediniz. Sözleşmenin kapsamı konusunda bilgi sahibi olmak adına yetkililere sorular sorabilirsiniz.

•Araç teslim formuna dikkat ediniz; Aracı teslim alırken yakıt miktarı ve varsa hasar ve kusurları, kazalardan kaynaklı gözle görülür hasarları ve çizikleri dikkatle araç teslim formuna not ettirin ve gerekiyorsa fotoğraflarını çekerek sözleşmenize eklettirin.

 

Araç Kiralama Hizmetlerimizden Hemen Faydalanmak İçin...

BİZİ ARAYIN +90 (212) 909 88 72 VEYA Bize Ulaşın