3H Filo Kiralama

Filo Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Filo Araç Kiralama

3H Filo Kiralama olarak şirketlerin araç kiralama ihtiyaçlarının uygun koşullarda ve uzun döneme yayılmış sözleşmeler ile karşılanmakta araç filolarını yönetmekteyiz. Birden fazla araç kiralayan firmaların en büyük problemi olarak görülen araçların temini, bakım ve onarımı, sigorta, kasko, vergi ve diğer gider kalemlerini takip etme sorununu ortadan kaldıran filo kiralama hizmetimiz ile, bizden kiraladığınız kaç adet aracınız olursa olsun kiralama süresi boyunca araçlara ait tüm işlemleri alanında uzman ve profesyonel çalışanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Filo araç kiralama hizmetimiz tamamen müşterinin ihtiyacı olan aracı müşteri adına temin edilerek kiraya sunulması ile gerçekleştirilmektedir. Filo kiralama, günümüz iş dünyasında en çok tercih edilen araç kiralama yöntemidir. Bu sürecin başlangıcı araç marka ve modelinin belirlenmesi ve ödeme planının oluşturulmasıdır. Sonrasında bizler müşterinin talebi olan aracın satın alma işlemlerini gerçekleştirerek araçların teslimini yapmaktayız. Filo kiralamada ki araçların kiralama sözleşmeleri genel olarak uzun dönem olmaktadır. Kısa dönem kiralama ihtiyacı olan firma ya da bireysel müşterilerimizin taleplerini filo kiralama hizmetimiz ile değil talebe göre kısa ya da uzun dönem kiralama sözleşmelerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

3H Filo Kiralama olarak filo kiralama hizmetimizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin her bir şehrinde bulunan KOBİ, KOBİ+ ve kurumsal şirketleri profesyonel filo kiralama hizmetimiz ile tanıştırarak araç ihtiyaçlarını gidermenin, bir araç filosu oluşturmanın en kolay halini sunuyoruz.

Filo araç kiralama sürecinde
firmaların dikkat etmesi gerekenler

 

• Her şeyden önce bir araç filosuna sahip olmak için ihtiyacınız olan araç marka, model ve araç sayısını belirleyiniz. Firmanızın araç ihtiyacını analiz ederek kiralama planınızı hazırlayınız.

• Mali durumunuzu göz önüne alarak araç filosu için ayıracağınız bilançoyu önceden hazırlayın ve bu bilançoya sadık kalmaya özen göstererek araç kiralaması yapınız.

Filonuzu oluştururken kendi düşüncelerinize ek olarak araç marka ve model seçiminde uzmanların fikrini alın.

• Filo kiralama ve yönetimi ciddi mesai gerektiren, takibi süreklilik arz eden bir hizmettir. Bu anlamda filo araç kiralama hizmetini güvenilir, kurumsal ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak, teknik destek konusunda kesintisiz hizmet sunan kurumdan alın.

• Şirket içinde mümkünse araç filonuzdan sorumlu bir personel bulundurun ve araçlarınıza ait tüm yakıt, bakım, yol durumunu gibi gider kalemlerini takip edin.

Şirketinize ait ihtiyacınız olan araç filonuz konusunda planlama yapmak ve en uygun filo kiralama teklifi almak için bizlere 0 212 909 88 72 müşteri hizmetleri hattımızdan ya da dilerseniz iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Araç Kiralama Hizmetlerimizden Hemen Faydalanmak İçin...

BİZİ ARAYIN +90 (212) 909 88 72 VEYA Bize Ulaşın