3H Filo Kiralama

3H Filo Kiralama İleAyrıcalığınızı Hissedin

 • İstediğiniz Aracı Belirleyin

  Filo kiralama avantajlarından faydalanmak için ilk yapmanız gereken, farklı araç seçeneklerimiz arasından tercihinizi yapmaktır.

 • Başvuru Yapın

  İhtiyacınız olan araç türlerini ve sayılarını belirledikten sonra, kiralama ile ilgili web sitemizde yer alan kiralama formunu doldurun.

 • Evrakları Teslim Edin

  Filo kiralama koşullarında mutabakat sağlandıktan sonra sözleşme için gerekli evrakları temin ediniz.

 • Aracınızı Teslim Alın

  Sözleşme imzasıyla birlikte talep ettiğiniz aracınızı belirttiğiniz teslim noktasına belirlediğiniz zamanda giderek alabilirsiniz.

Araç Tipinizi Seçin
Adınız Soyadınız
Telefon
Alış Yeri
Kiralama Süresi
Araç Sınıfı
Alış Tarihi
Ekonomik Konfor Prestij Premium Lüks Van Ticari Karavan İş Makinası Yat
Ekonomik Konfor Prestij Premium Lüks Van Ticari Karavan İş Makinası Yat

TEMEL HİZMETLER

Firmalar için filo araç kiralama hizmetimiz birçok kalemde avantaj sunmaktadır.

 
 

Yol Yardım

Tüm ülkelerde tüm sürücüler için piyasa lideri 7/24 yol yardımı, yola devam etmenizi sağlar.

Servis, Bakım ve Onarım

Servis, bakım ve onarım, filo araçlarının güvenlik, performans ve imajı açısından çok önemlidir.

Lastik Hizmeti

Seçiminden depolanmasına ve mevsimsel olarak değişimine kadar lastiklerinizle kullanım ömrü süresince ilgileniriz.

İkame Araç

3H Filo Kiralama, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda size binek ikame araç sağlayabilir.

Uzun Süreli Kirala, Hesaplı Araç Kirala!

 

Şimdi 3H Filo Kiralama’den aylık ve uzun dönem araç kiralayanlar kısa dönem kiralayanlara nazaran %40 varan kiralama fiyat avantajlarından yararlanıyor.

Günlük kiralama bedeli üzerinden %40 varan indirimler aylık ve daha uzun süreli kiralamalarda 3H Filo Kiralama sizleri bekliyor. Sizde fiyat avantajlı araç kiralama hizmetimizden yararlanmak için aylık ve yıllık kiralama sözleşmelerimiz hakkında bilgi alabilir ve size en uygun kiralama koşulları ile hesaplı araç kitralam hizmetimizden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

3H İle Ayrıcalığınızı Hissedin

 

3H Filo Kiralama olarak minimum 1 ay ile 12 aylık süreci kapsayacak şekilde yapılan araç kiralama sözleşmelerine aylık araç kiralama sözleşmesi adını veriyoruz. Bu hizmetimiz ile kiralayan bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize büyük bir fiyat avantajı ve ihtiyacı olduğu her an aracının elinin altında hazır bulunmasını sağlıyoruz.

Aylık araç kiralama hizmetimizden hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz yararlanabilir. İhtiyacınıza göre belirleyeceğiniz kiralama sürenin yanı sıra araç marka ve modeline de sizler karar verebilmektesiniz. 1 aydan 12 aya kadar tüm bireysel ve kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınızı, seçeceğiniz kiralama dönemine uygun olarak araç filomuzdan karşılayabiliriz. Bu kiralama olanağı ile günlük araç kiralama maliyetine göre minimum %30 fiyat avantajı sağlar. Kiralama süreniz ve kiraladığınız araca göre bu fiyat avantajı %50’leri bulabilmektedir.

 

Araç Kiralamada Doğru Yerdesiniz

Sizler için en uygun araçlarımızı buradan bulabilirsiniz.

İstanbul Aylık Araç Kiralama

İstanbul ili genelinde araç kiralama ihtiyacınıza yönelik en uygun fiyat teklifleri 3H Filo Kiralama’da sizleri bekliyor. Onlarca aracın yine onlarca farklı modelinden oluşan araç filomuzdan dilediğinizi aylık olarak kiralayabilir, aylık araç kiralama sözleşmenizi ister tek bir aylık isterseniz 12 aylık olarak yapabilirsiniz.

İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun kiraladığınız aracı ücretsiz adresinize transfer ediyor, sizi aracınız ile bulunduğunuz yerde buluşturuyoruz. Ücretsiz araç transfer hizmetimizden yararlanmanız içi aylık ya da uzun dönem kiralama müşterimiz olmanız yeterlidir.
3H Filo Kiralama

Aylık Araç Kiralama Fiyatları

Aylık olarak bir aracın kiralama maliyeti kısa dönem ya da günübirlik araç kiralamaya nazaran çok daha büyük fiyat avantajı sunmaktadır. Özellikle aylık sözleşme tutarını güne vurduğunuzda bu fiyat avantajının bazı araç modellerinde %50 ‘lere kadar çıktığını sizlerde hesaplayabilirsiniz.

3H Filo Kiralama olarak aylık araç kiralama fiyatlarımızı belirlerken kiralamak istediğiniz araç modeline, kiralama sürenize, yapmayı planladığını km ve ödeme yönteminizi dikkate alır piyasada bulunan diğer kiralık araç fiyatlarından farklı olarak en uygun kiralama şartlarını sizlere sunmaya çalışırız. Araçlara yönelik kiralama teklifi hazırlarken kurumsal ve bireysel müşterilerin mali verilerini incelemeye yönelik talepte bulunmaktayız. Sizde aylık araç kiralama fiyatları konusunda detaylı bilgi edinmek ve araç kiralamak istiyorsanız eğer bizlere +90 (212) 909 88 72 telefondan ya da dilerseniz iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.
3H Filo Kiralama

Aylık Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aylık ya da uzun süreli araç kiralamayı düşünenlerin aşağıda ki hususları dikkate almalarını öneririz; İhtiyacınıza en uygun aracı seçin; Aylık ya da daha uzun dönem kiralama yapacağınız araçları ihtiyacınıza uygun marka ve modellerden seçmek kiraladığınız aracı keyifle sürmenize olanak sağlayacak ve ihtiyaçlarınızı giderilmesinde yardımcı olacaktır.
Yakıt giderlerini hesaplayın; Kiraladığınız aracın yakıt tüketimini dikkate alarak, aracın size getireceği yakıt maliyetini hesaplamak aylık araç kiralamada önemli bir veridir.
Sigorta ve kaskonuzu inceleyiniz; Kiraladığınız aracın sigorta ve kasko poliçelerinin neleri kapsadığını dikkatle incelemenizi, gerekiyorsa ek sigortaları alarak kendinizi ve aracınızı güvence altına almanızı öneririz.
Sözleşmenizi dikkatli okuyun; Aylık araç kiralama sözleşmesinin bütün maddelerini dikkatle inceleyerek, kiralamak istediğini şartları içeriyor mu diye kontrol ediniz. Sözleşmenin kapsamı konusunda bilgi sahibi olmak adına yetkililere sorular sorabilirsiniz.
Araç teslim formuna dikkat ediniz; Aracı teslim alırken yakıt miktarı ve varsa hasar ve kusurları, kazalardan kaynaklı gözle görülür hasarları ve çizikleri dikkatle araç teslim formuna not ettirin ve gerekiyorsa fotoğraflarını çekerek sözleşmenize eklettirin.
3H Filo Kiralama
3H İLE FİLO KİRALAMA YAPABİLİR MİYİM?

Evet, 3H FİLO 'den uzun dönem kiralama yapabilirsiniz. info@3h.com.tr mail adresine talebinizi ileterek 3H filo hizmetinden yararlanabilirsiniz.

NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM?

www.3h.com.tr internet sayfasından online olarak fiyat teklifi alabilir ve birkaç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz.
0212 909 88 72 numaralı Rezervasyon Merkezi'ni arayarak 09.00-19.00 saatleri arasında rezervasyon yaptırabilirsiniz.
rezervasyon@3hfilokiralama.com.tr adresine mail atarak fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.
09.00-19.00 saatleri arasında rezervasyon@3hfilokiralama.com.tr adresine mail atarak hizmet alabilirsiniz.

ÖN ÖDEMELİ REZERVASYONUMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR MİYİM?

wwvw.3h.com.tr adresi üzerinden ödemeli bir rezervasyon yaptıysanız, değişlik yapılamayacağını üzülerek bildirmek ister, iptal ve iade işlemi için ise iptal koşullarının geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz.

ARAÇ KİRALAMAK İÇİN KAÇ YAŞINDA OLMALIYIM?

Araç kiralamak için 21 yaşını doldurmuş olmanız ve en az 1 yıllık B grubu ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. Müşterimiz 19 yaşını doldurmuş ve ehliyeti en az 1 yıllıksa, B grupu ehliyet sahibi genç sürücü paketini satın alarak kiralama yapabilir.

KİRALADIĞIM ARACI ALDIKTAN SONRA KİRA SÜRESİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Elbette, günlük kiralamalarınızın süresini uzatabilir ya da erken teslim yapabilirsiniz. Kira süremiz 24 saattir, bu sebeple aynı gün içinde araç teslim etmeniz durumunda 1 günlük ücret ile ücretlendirilirsiniz. Erken teslimatlarınızda fiyat tablosunda kullanılan gün sayısına karşılık gelen fiyat geçerli olur. Ancak, ödemeli rezervasyonlarda, rezervasyon tutarının iade edilmeyeceğini hatırlatmak isteriz. Aylık yapılan rezervasyonlar günlük kiralamaya çevrilmek istendiğinde günlük fiyat tablosuna göre hesaplanır. Aylık fiyat geçersizdir.

TRAFİK CEZA DURUMUNDA CEZA TUTARININ ÖDEMESİNİ NASIL YAPARIM?

Trafik cezası TC kimlik numaranıza yazıldı ise, ödemeyi aracın kullanıcısı yapmalıdır. Plakaya yazılan trafik cezalarında, trafik cezası tarafımıza tebliğ edildiğinde, indirimli olarak ödenmektedir ve müşterilerimizin kredi kartından tahsil edilmektedir. Eş zamanlı olarak trafik cezasına ait hizmet bedeli de tahsil edilmektedir.

Araç Kiralama Hizmetlerimizden Hemen Faydalanmak İçin...

Kampanyalar & Duyurular

Tüm kampanyalarımızdan ve duyurularımızdan haberdar olmak için bizi takip edin.

Araç Kiralama Hizmetlerimizden Hemen Faydalanmak İçin...

BİZİ ARAYIN +90 (212) 909 88 72 VEYA Bize Ulaşın