3H Filo Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun dönem araç kiralama hizmetimiz, aylık ve yıllık araç kiralama hizmetimizden bağımsız 12 aydan daha uzun süreli, özellikle 24 ay ile 36 aylık araç kiralama sürelerini kapsayan hizmetimizdir. Uzun dönem araç kiralama hizmetimiz ile hayalini kurduğunuz araca ya da işiniz için ihtiyaç olan araca sabit ödeme olanakları ile kiralayarak sahip olabilir, aynı gün içerisinde aracınızın keyfini sürmeye başlayabilir, işinize ve hayatınıza yeni bir heyecan katabilirsiniz.

3H Filo Kiralama

Uzun dönem araç kiralayarak;

•Araç ihtiyaçlarınızı öz kaynak kullanmadan karşılarsınız.
•Araç kira bedellerini ve kanunen gider kabul edilmeyen MTV’yi gider gösterebilirsiniz.
•Araç masraflarınızı net olarak bilir, sürpriz giderler ile karşılaşmazsınız.
•Bandrol, trafik sigortası, kasko, muayene ve vergi işlemlerine zaman ayırmaz, giderler ile kafanızı yormazsınız.
•Servis, arıza, kaza, lastik değişimi gibi işleri dert etmez tüm bu işlemleri firmamıza bırakarak siz yolunuza devam edersiniz.
•Günlük, kısa ve aylık araç kiralamaya nazaran daha fazla fiyat avantajlı olarak araç kiralamanın keyfini sürersiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

 

Uzun dönem araç kiralama sözleşmelerinde kiraladığınız aracın maliyet hesabı kiraladığınız araç modeli, yapacağınız aylık ortalama km, kiralama süreniz, tercih ettiğiniz şanzıman ve motor ve elbette ki ödeme seçeneğinize göre belirlenmektedir. Tüm bu kriterler dikkate alınarak size en uygun ve hesaplı araç kiralama sözleşmesi sunulur. Sizde böylelikle aylık sabit gider ile en son model araca kiralayarak sahip olabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz süre boyunca. Sizde uzun dönem araç kiralama fiyatları konusunda detaylı bilgi edinmek ve araç kiralama konusunda bilgi almak istiyorsanız eğer bizlere 0 212 909 88 72 telefondan ya da dilerseniz iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Uzun Dönem Kiralamalara Verilen Araçlar

 

3H Filo Kiralama olarak uzun dönem araç kiralama sözleşmelerinde müşterinin talebi doğrultusunda sıfır araç alımı yaparak kiraya sunduğumuz gibi ayrıca araç filomuz içinde yer alan müşterilerimizin ihtiyacına en uygun aracı da sunabilmekteyiz. 3H Filo Kiralama olarak toplam araç filomuzun %85 ve üstünü 2020 model araçlardan oluşturmaktayız ve bu anlamda kiralamaya sunduğumuz her bir aracımız ile müşteri memnuniyetimize yeni memnuniyetler kazandırmaktayız. 2020 model araç adedimiz ile de kiralama sektörü içinde öncü bir marka olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

İstanbul Araç Kiralama Firması

 
 
3H Filo Kiralama İstanbul merkezli olmasının yanı sıra, geniş marka ve model ile donatılmış yüksek adetli araç filosunu tüm Türkiye’de ki kurumsal ve bireysel müşterilerine sunan ve alanında uzman, deneyimli personeli ile hizmette sınır tanımayan bir araç kiralama firmasıdır. Başta günlük, aylık, yıllık, uzun dönem olmak üzere bireysel ve kurumsal araç kiralama hizmeti sunan firmamız ile sizde başta İstanbul olmak üzere bulunduğunuz il için bizden araç kiralama fiyat teklifi alabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları konusunda detaylı bilgi edinmek ve araç kiralama konusunda bilgi almak adına bizlere 0 212 909 88 72 telefondan ve dilerseniz iletişim sayfamız üzerinden ulaşmaktan çekinmeyiniz. Tüm çalışanlarımız ile ihtiyacınıza yönelik çözümler sunmaya hazırız.

Araç Kiralama Hizmetlerimizden Hemen Faydalanmak İçin...

BİZİ ARAYIN +90 (212) 909 88 72 VEYA Bize Ulaşın