3H Filo Kiralama

Yıllık Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Yıllık Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama İhtiyacına Hızlı Çözüm

3H Filo Kiralama olarak 12 aylık kiralama sözleşmelerimizi yıllık araç kiralama hizmeti olarak sunmakta olup bu hizmetimizi başta kurumsal firmalar olmak üzere, KOBİ ve KOBİ+ işletmelere sunmaktayız. Dönem dönem bireysel müşterilerimizin de tercih ettiği yıllık araba kiralama hizmeti özellikle yeni bir araç almak yerine dilediği araca kiralayarak sahip olmayı tercih edenlerin başvurduğu bir kiralama sürecidir.

3H Filo Kiralama‘da Yıllık Araç Kiralama Nasıl Yapılmaktadır?

Son zamanlarda en çok tercih edilen araç kiralama yöntemlerinden biri olan yıllık olarak araç kiralamalar firmamızda da yoğun talep görmektedir. Özellikle kurumsal firmaların tercih ettiği yıllık araç kiralama hizmetinden yararlanmak için ilk adım ihtiyacınızı tam olarak bilmek ve kiralama bütçenizi belirlemenizdir. Daha sonrasında biz ihtiyacınıza en uygun aracı araç filomuzdan sizlere sunmak için hazırlığımızı hızlıca gerçekleştirmekteyiz. Öyle ki isterseniz kiraladığınız aracı adresinize ücretsiz araç transfer hizmetimiz ile sunmaktayız. Kiralama sözleşmesi aylık ödeme şeklinde ya da toplu ödeme planı ile sizlere sunulurken aracı kiralayacak bireysel ve kurumsal müşterilerimizden kiralamaya yönelik mali verileri istenebilmektedir. Gerekli şartları yerine getiren her bir müşterimiz hayalinde ki ya da ihtiyacını giderek araca aynı gün içerisinde kiralayarak sahip olabilmektedir.

Yıllık Araç Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

 
 

Yıllık araç kiralama hizmeti almak, kiralama sözleşmesini yıllık ve uzun vadeli olarak yapmak kiralayan bireysel ve kurumsal müşterilerimize beraberinde birçok avantajı getirmektedir. Bunlar arasında en önemlileri;

•Araç almak için ayrılan maddiyat başka giderler için harcanabilir. Araba almak kredi ile de olsa ciddi bir peşinat yükü getirir. Kiralayarak bu yükten kurtulabilirsiniz.

•Sözleşme ile başlangıçta belirlenen sabit maliyet sebebiyle bütçe kontrolü rahatlıkla yapılabilir. Böylelikle kendi aracı olanların sık sık karşılaştığı sürpriz gider ve masraflar ile karşılaşmazsınız.

•Araç kiralama hizmeti uzun bir dönem boyunca alınacağı için aracın tüm bakım ve onarım hizmetlerine dilediğiniz vakit ulaşabilir ve bu bakım ve onarımlar için cebinizden sözleşmede belirlenen kiralama tutarına ilaveten hiçbir ek ödeme çıkmaz.

•Kiralama süresi boyunca aracın tüm vergi, sigorta, kasko ve tüm bakım, onarım giderleri firmamız tarafından yürütülür.

•Kiraladığınız araçta yaşanacak tüm yardım konularında ki bunlar arasında en önemlileri olan yol yardım ve lastik yönetimi gibi konularda firmamız sizlere 7/24 destek verir.

 

Yıllık Araç Kiralama Fiyatları

 

Yıllık araç kiralamanın maliyet hesaplamasında birçok kıstas yer almaktadır; kiralanacak olan aracın marka ve modeli, yapılacak kilometre, kiralama süresi, şanzıman seçimi, yakıt seçimine göre değişmekle birlikte yaz ve kış aylarında ve kampanya dönemlerinde fiyat farklılıkları yaşanmaktadır. Sizde yıllık araç kiralama fiyatları konusunda detaylı bilgi edinmek ve araç kiralama konusunda bilgi almak istiyorsanız eğer bizlere 0 212 909 88 72 telefondan ya da dilerseniz iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

12 aylık kiralama sözleşmelerimizi yıllık araç kiralama hizmeti olarak sunmakta olup bu hizmetimizi başta kurumsal firmalar olmak üzere, KOBİ ve KOBİ+ işletmelere sunmaktayız. Dönem dönem bireysel müşterilerimizin de tercih ettiği yıllık araba kiralama hizmeti özellikle yeni bir araç almak yerine dilediği araca kiralayarak sahip olmayı tercih edenlerin başvurduğu bir kiralama sürecidir.

 

Araç Kiralama Hizmetlerimizden Hemen Faydalanmak İçin...

BİZİ ARAYIN +90 (212) 909 88 72 VEYA Bize Ulaşın