3H Filo Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal firmaların en büyük ihtiyaçları kuşkusuz işlerini yürütecekleri, müşteriler ile aralarında ki ulaşımı sağlayacak, personellerinin ulaşım sorunlarını giderecek olan araçlardır. Ancak bu araçların temini birçok firma ve şirket için ciddi gider kalemleri oluşturmaktadır. Araç satın alma durumunda sermaye kullanımı birçok şirket için diğer gider ve yatırımlara ayırılması gereken tutarlardan feragat etmek demektir. Ayrıca araçların her yıl sabit giderleri olan vergi, sigorta, kasko ve bakım onarım giderleri ile yine kaza durumunda hasar ve onarım giderleri kurumsal firmaların araç sahiplenmek yerine kiralamayı tercih etmesinde en büyük etkenlerin başında gelmektedir.

KOBİ, KOBİ+ ve üst düzey birçok firma araç filolarını satın alma yöntemi oluşturmak yerine araçları kiralama sözleşmeleri ile sahiplenmeyi tercih etmektedir. Kurumsal araç kiralamanın avantajları birçok firma için oldukça önemli maddi giderlerden ve zaman kaybından tasarruf etmesine vesile olmaktadır. Kurumsal araç kiralayarak;ilerimizin taleplerini filo kiralama hizmetimiz ile değil talebe göre kısa ya da uzun dönem kiralama sözleşmelerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

•Araç temini durumunda ihtiyaç olan yüksek maddi gereksinimden aracı kiralayarak kurtulabilirsiniz,

•Araç filonuzun bakım ve onarım, sigorta, kasko, vergi gibi sabit tüm giderlerinden satın almak yerine kiralayarak kurtulur, bu giderlerin tarafımızca karşılanmasını sağlarsınız.

•Dilediğiniz araca kiralayarak sahip olur, dilediğiniz vakit değiştirme hakkına da ayrıca sahip olursunuz.

•Bakımlı ve genç araçlardan oluşan filonuzu kurabilirsiniz.

•Kurumlara özel fiyatlandırma imkânı ile henüz daha aracı kiralarken dahi kazanmaya başlarsınız.

•Sadece kurumsal müşterilerimize hizmet veren “Kurumsal Müşteri Hizmetleri Birimimiz ile sorunlarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz.

•Kiraladığınız araca dair tüm faturalar ve yakıt giderlerini mali tablonuzda gider olarak gösterebilir vergi avantajı sağlayabilirsiniz.

•Kurumsal Müşterilerimize özel (7/24) müşteri hizmetleri hattımızdan destek alabilir aklınıza takılan her soruyu iletebilir ya da çözüm gerektiren her konuda desteği kesintisiz alabilirsiniz. 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi yapısı ile kesintisiz destek hizmeti 3H Filo Kiralama’da

Kurumsal Araç Kiralama Süreleri

 

Kurumsal firmaların araç ihtiyacınızı giderecek birçok kiralama seçeneğimiz bulunmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunacak kurumsal araç kiralama paketlerimiz ile ya da size özel kiralama sözleşmelerimiz ile araç filonuzu kurabilirsiniz. Kurumsal olarak firmamızdan aylık, yıllık ve çok daha uzun süreli planlarla araç kiralayabilirsiniz.

 

Kurumsal Araç Kiralama Fiyatları

 

Kurumsal araç kiralama maliyetleri kiralanacak araç sayısına, kiralayacağınız aracın marka ve modeline, yakıt ve şanzıman tercihinize, kiralama sürenize, kiralama süresi içinde yapacağınız yol durumuna ve ödeme planınıza göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak tüm bu fiyat politikasını belirleyen faktörlere rağmen sabit ödeme planları ile kurumsal araç ihtiyacınızı giderecek size özel bir kiralama sözleşmesi hazırlayacağımıza emin olabilirsiniz.

İhtiyacınız olan araç konusunda planlama yapmak ve en uygun kurumsal araç kiralama teklifi almak için bizlere 0 212 909 88 72 müşteri hizmetleri hattımızdan ya da dilerseniz iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz

 

Araç Kiralama Hizmetlerimizden Hemen Faydalanmak İçin...

BİZİ ARAYIN +90 (212) 909 88 72 VEYA Bize Ulaşın